Будівельні побутівки
Будівельні побутівки

Будівельні побутівки сьогодні можна побачити по всій Україні. Невеликі легкі конструкції є зручним повноцінним житлом для людей, що працюють на віддалених об’єктах, місцем відпочинку робітників на новобудовах. І це не єдине їхнє застосування. Прекрасні дачні будиночки, невеликі магазинчики, торгові кіоски, склади, господарські будівлі та майстерні – побутівки Київ, Ірпінь допомагають вдало та недорого вирішити масу різних проблем. Компанія «Гефест М» йде в ногу з часом і намагається повністю задовольнити потреби своїх клієнтів, які потребують цих легких, функціональних та мобільних конструкцій.

 

Основні типи побутівок

Залежно від свого призначення побутівки Київ, Ірпінь, які ми пропонуємо, можуть мати різні варіанти виконання, зовнішньої та внутрішньої обробки, рівень комфорту. Умовно їх можна поділити на два типи:

 • Будівельні побутівки, пристрій та комплектація яких не передбачає тривалого проживання людей. Вони мають можливість встановити душ, біотуалет, кондиціонер, інші електроприлади. Робітники зможуть з комфортом переодягнутися, відпочити та прийняти їжу в обідню перерву. Комплектація та оздоблення приміщення варіюється в залежності від кліматичних умов. Конструкція в основі має металевий каркас (кутник, швелер), оздоблений зовні оцинкованим профнастилом, зсередини – плитами OSB, вагонкою. Простір між подвійними стінами для термоізоляції заповнюється мінеральною ватою. Будівельні побутівки Київ, Ірпінь мають міцну конструкцію, яка допускає багаторазове перевезення їх без пошкоджень, розвантаження та швидке встановлення на новому об’єкті. Габаритні розміри цілком дозволяють розміщувати їх для перевезення у звичайній вантажівці. Невелика вага уможливлює встановлення в два поверхи. При цьому заощаджується місце на ділянці.
 • Дачні побутівки можуть бути використані як зручне тимчасове житло. Для підтримки зручної температури в будь-який час року стінки і стеля в них утеплюються більш серйозно. Крім мінеральної вати для цієї мети застосовують пінопласт чи сендвіч-панелі. Планування передбачає наявність не лише санвузла, а й спальні, невеликої кухні. Є можливість підвести воду, електрику, каналізацію. Такі міні-будиночки встановлюють на садових ділянках, у курортній зоні для туристів, на віддалених об’єктах для тривалого проживання бригад, які працюють вахтовим методом. Дачні побутівки Київ, Ірпінь відрізняються підвищеним рівнем комфорту, естетичністю та якістю внутрішньої обробки. При цьому їхня ціна залишається доступною для споживача.

 

Переваги та характеристики виробів «Гефест М»

Всі побутівки Київ, Ірпінь, що поставляються на ринок компанією «Гефест М», дуже популярні та популярні. Придбання їх має низку очевидних вигод:

 • мобільність, простота транспортування та монтажу на об’єкті (невелика вага, оптимальні габарити);
 • можливість встановлення в два поверхи;
 • різноманітність варіантів планування та внутрішнього оздоблення;
 • довговічність (використання якісних матеріалів, захист від вологи, корозії);

можливість підбору параметрів (оснащення, планування, оздоблення) на замовлення з урахуванням вимог конкретного споживача;

 • прийнятна ціна під час вибору будь-якого варіанта.

 

Стандартні параметри наших виробів:

Габаритні розміри – 6*2,5*2,5 м

Каркас – метал (швеллер, кутник)

Оздоблення – профлист оцинкований та пофарбований, вагонка, OSB

Утеплювач – мінеральна вата, пінопласт, сендвіч-панелі

Вікна – поворотні, подвійний склопакет, розмір 0,8*1,1 м

Дах – односхилий, плоский (металевий лист)

Двері вхідні – метал, 2,0*0,9 м

Ціна – 27000-33000 грн (залежить від комплектації та оздоблення).

 

Чому варто купувати у нас

Компанія «Гефест М» дуже уважно ставиться до потреб своїх клієнтів. На сьогодні ми можемо запропонувати як стандартні варіанти «під ключ», так і побутові послуги Київ, Ірпінь за індивідуальним замовленням з урахуванням усіх ваших побажань. За прийнятну ціну ви отримаєте саме те, що хочете: місце для відпочинку робітників, їдальню, складське приміщення, невеликий магазинчик, торговий павільйон, затишний та компактний будиночок для садової ділянки, сарай для інвентарю, багато іншого. Ми обговоримо всі нюанси та знайдемо правильне рішення.

Телефонуйте нам вже сьогодні. В компанії «Гефест М» працюють оперативно та якісно!

Готові обговорити деталі
вашого проекту?

  додати файл проекту

  Ми гарантуємо,
  Ваші дані не будуть передані третім особам

  заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

   додати файл проекту

   Ми гарантуємо,
   Ваші дані не будуть передані третім особам