Художня ковка
Художня ковка
Завантажити ще

Нестаріюче ремесло наших предків – художнє кування, як і в усьому сучасному світі, знову переживає свій розквіт. Ковані вироби надзвичайно елегантні, красиві та вишукані. Вони виготовляються майстрами-ковалями вручну, тому є унікальними та існують лише в єдиному екземплярі. Отже кожен елемент, кожен завиток їх неповторний. Художнє кування – це давнє та дивовижне мистецтво, яке здатне прикрасити повсякденність.

 

Процес створення кованих виробів

Сучасне художнє кування у Києві успішно поєднує в собі старовинні традиції та нові методи обробки металу. В результаті такого злиття виходять дуже незвичайні та оригінальні ковані елементи. Застосування новітніх технологій дозволяє створювати різноманітні форми елементів кування, що відрізняються особливою міцністю, довговічністю, незвичайним дизайном.

На першому етапі досвідченими та креативними дизайнерами компанії “Гефест М” розробляється індивідуальний дизайн майбутнього виробу, який узгоджується із замовником та враховує його уподобання, естетичні уподобання, особливості застосування виробу в кожному конкретному випадку. Далі фахівцями підбирається матеріал та розробляється технологічний процес, за яким відповідно до ескізів будуть виготовлені ковані елементи. Металеві заготовки нагріваються у спеціальній печі. Потім розжарений метал починають кувати, надаючи йому форму. Інструменти, які при цьому використовуються, мало змінилися за останню сотню-другу років: горн, молот, ковадло, кліщі. Застосування ж сучасного високотехнологічного обладнання для згинання металу, скручування завитків, виготовлення кілець та ін. дозволяє виготовити зі звичайного шматка металу неповторний витвір мистецтва, справжній шедевр ковальського ремесла. Для з’єднання окремих деталей у художній виріб застосовуються хомути, клепка та різні види зварювання.

Зразки предметів художнього кування, що вийшли з-під молота ковалів компанії “Гефест М”, радують красою та неповторною елегантністю вже багатьох своїх щасливих володарів.

 

Особливості художнього кування в Києві

Існує безліч різновидів предметів та об’єктів, які створюються даним методом. Найбільш поширені сходи, перила, огорожі, решітки для вікон, камінне приладдя, світильники, свічники, а також меблі. Вони оточують нас у повсякденності, прикрашають наш побут, радують око та дарують естетичну насолоду.

Звернувшись до компанії “Гефест М”, можна купити готові ковані вироби або замовити їх за індивідуальним проектом. Спеціалісти компанії допоможуть вам зорієнтуватися у величезному асортименті товару та зробити правильний вибір.

Всі ковані вироби, виготовлені компанією “Гефест М” Київ, мають спільні особливості та властивості. Це неперевершена елегантність форм, вишуканість та плавність ліній, використання різних стилів та орнаментів, висока міцність у поєднанні з легкістю. Їм не страшні дощ, сніг, сонце і вітер. Виготовлені з любов’ю та натхненням, вони прослужать своїм власникам довгі роки, впишуться у будь-який стиль та інтер’єр, прикрасять собою ландшафт чи архітектуру сучасних будівель.

заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

    додати файл проекту

    Ми гарантуємо,
    Ваші дані не будуть передані третім особам