Містки • Перголи
Містки • Перголи
Завантажити ще

Звичайно, будь-яка людина хоче, щоб у її заміському будинку або на дачі у дворі був не тільки порядок, а й були присутні деякі елементи декору, які зможуть прикрасити двір і надати йому казкового вигляду. Якщо у дворі вашого житла чи іншої території є маленькі озера, струмки або просто різні стежки, ви можете встановити над ними садові містки. Такі вироби додадуть будь-якому двору якусь аристократичність, а якщо ще на деяких стежках ви розмістите перголи, то територія одразу набуде загадкового вигляду.

Вирішивши замовити ковані містки та перголи в нашій компанії, ви отримаєте якісний виріб, який прослужить вам довгий термін і радуватиме ваше око своїм благородним виглядом. На відкритому повітрі металеві вироби не змінюють свій зовнішній вигляд і не вимагають особливого догляду. Наші майстри вручну виготовлять різноманітні ковані елементи, якими можна буде прикрасити містки та перголи та надати їм ще більш вишуканий зовнішній вигляд. По гарним місткам ви зможете переходити через струмок або озерце, а ось перголи можна розмістити в зоні відпочинку, де вони підтримуватимуть рослини, які в’ються, і тим самим створюють тінь.

Звернувшись до компанії «Гефест-М» будьте готові до того, що ми запропонуємо вам найширший вибір найрізноманітніших варіантів кованих містків та пергол. До вашої уваги буде представлено безліч ескізів вже реалізованих раніше проектів. Однак якщо вам цього здасться недостатньо, то обов’язково допоможемо створити унікальний ескіз, після чого ви отримаєте повністю ексклюзивний виріб. Також наші фахівці порадять вам, як найкраще і куди встановити ковані містки та перголи на вашій ділянці, щоб вони вписалися у загальний екстер’єр двору максимально вдало.

Ми гарантуємо високу якість виробів, виконання робіт у встановлені терміни та уважне ставлення до кожного клієнта. Вирішивши скористатися нашими послугами, ви ніколи не пошкодуєте про це, оскільки компанія «Гефест-М» звикла виконувати свою роботу лише сумлінно!

заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

    додати файл проекту

    Ми гарантуємо,
    Ваші дані не будуть передані третім особам