Реставрація металоконструкцій
Реставрація металоконструкцій

Реставрація металоконструкцій: воріт, огорож і т.д.

Як відомо, нічого у світі не буває вічним! Навіть найнадійніші та міцніші конструкції та вироби виходять з ладу.

Щоб розглянути способи посилення, реставрації та відновлення металоконструкцій (воріт та огорож тощо), потрібно для початку визначити проблеми, коли необхідно провести реставрацію, ремонт або посилення таких робіт.

Якість металоконструкцій має відповідати необхідному рівню безпеки для всієї споруди, за мінімального фінансового вкладення. Для оцінки практичності та надійності металоконструкцій насамперед залежить від технічних властивостей, використання у виробництві матеріалів, у цьому випадку враховується вплив різних навантажень. В даному випадку, коли наші фахівці компанії «Гефест-М» можуть, мати ускладнення, як надана металоконструкція, і їхня думка розпливчаста, слід провести роботи з реконструкції або капітального ремонту даної споруди. І настає момент, коли потрібна методика відновлення, посилення чи реставрація конструкцій, воріт, огорож.

Ковані вироби, металоконструкції, ворота, паркани досить довговічні та дуже міцні, можуть уникати ремонту довгий час! Але як показує практика, якість погіршення конструкцій, швидше за все, пов’язана з їхнім часом зношування. Ви точно стикалися з тим, що вироби деформуються, старіють, фарба на воротах лущиться, а сама конструкція або споруда приходить у неробочий стан. З умовою постійної експлуатації та за нашого клімату потрібна реставрація металевої конструкції або споруд. Несприятливий вплив навколишнього середовища на різні пошкодження та просто значний термін служби відбивається на працездатності виробу та на його зовнішньому вигляді, щоб продовжити та зберегти експлуатацію на багато років. Слід провести комплекс з реставрації, ремонт або посилення!

Реставрація металевих виробів потрібна у певних випадках:

  • Ушкодження чи деформація окремих частин металоконструкцій.
  • У разі зносу якість конструкції знизилася.
  • Покриття частково втратило свій вигляд.
  • Виріб зазнав корозії.

Втратилася міцність конструкції.

Причини, через які металоконструкції можуть втратити свій початковий стан, бувають різними. Наші фахівці компанії «Гефест-М» допоможуть вирішити ваші проблеми у дуже короткий термін. Якщо потрібно ремонт для більшого виробу, наш фахівець може виїхати на об’єкт, щоб оцінити дефекти, виміри кування, і якщо потрібно, робиться серія фотографій.

Якщо для металоконструкції потрібен не просто звичайний ремонт, а повноцінна реставрація, ми виконуємо демонтаж і доставляємо конструкцію в свій цех. Ми використовуємо зачистку, щоб з поверхні металоконструкцій прибрати залишки фарби, іржу та різні забруднення. Це дозволяє підготувати його до наступної обробки, якщо це потрібно. Наші співробітники компанії «Гефест-М» виконують таку роботу, надають можливість відновити початкову красу металоконструкції.

Необхідність реставрації виникає, коли термін служби становить понад 15-20 років, ми вже згадували, що дефекти, деформації споруд або конструкції будівлі, можуть призвести до різних неприємних моментів. Тому, відновлення, реставрація та посилення металоконструкцій – це процес, який викликаний виправити різні властивості металоконструкцій.

Перенапруження металоконструкцій та їх елементів може відбуватися з різних причин, найбільше через неправильне використання. Своєчасний догляд за металоконструкціями – це обов’язкова умова, яка допоможе зробити швидкою профілактику реставрації, відновлення та посилення металоконструкції.

Перевірка на витривалість вашої металоконструкції та видача потрібного висновку експерта про варіанти знайдених відхилень в нормі, дозволить не тільки встановити нинішній стан металевої конструкції, але також можна зробити оцінку якості стану пошкоджень або погіршення елементів конструкцій (воріт, парканів і т.д.) .

Якщо є корозії, то експертиза вкаже на їх наявність, якщо вони є, розповість про всі типи порушень, пошкоджень, тріщини, деформації, дефекти в металоконструкції. Що дозволить визначити масштаби робіт з реставрації, посилення та відновлення металоконструкцій та їх елементів, з необхідним направленням на подальшу їхню придатність в експлуатації.

Багаторічний досвід, знання та вміння нашої компанії «Гефест-М» дозволять відреставрувати металоконструкції будь-яких розмірів. Якщо ви хочете відновити початковий вид металоконструкцій (кованого паркану, воріт, огорожі, тощо) замовте ремонт, посилення конструкції чи реставрацію виробів у нас!

заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

    додати файл проекту

    Ми гарантуємо,
    Ваші дані не будуть передані третім особам