Виготовлення ангарів Київ
Виготовлення ангарів Київ
Завантажити ще

Ангари з металоконструкцій у Києві та області – це промислове приміщення, яке відрізняється від звичних складних споруд своєю універсальністю, міцністю, надійністю, доступністю та швидкістю зведення. Швидкомонтована каркасна будова допомагає значно заощадити кошти і час, що немало важливо як для бізнесу, що починається, так і для тих, хто має чималий досвід у промисловій сфері. Виготовлення та будівництво ангарів у Києві та Київській області складських та виробничих ангарів із металевих конструкцій – це новий етап у сфері господарства. Зазвичай основою даних споруд є збірний металевий каркас, який встановлюють на фундамент і обшивають спеціальними матеріалами, які виконують роль огороджувальної конструкції. Такі будови активно витісняють своїх конкурентів із будівельного ринку завдяки багатьом перевагам:

 1. Однією з перших переваг, які говорять у бік цих споруд, варто вказати високу швидкість, якою відрізняється монтаж ангарів в Києві (Київській області). Досвідчена та кваліфікована бригада будівельників компанії «Гефест-М» змонтує ангар протягом мінімальної кількості часу.
 2. Низька вартість будівництва та зведення конструкції. Будівництво ангарів проводиться без закладки дорогого фундаменту, але від цього не поспішайте ставити під сумнів надійність ангарів, оскільки зведення таких конструкцій є несучими. Не варто поспішати з висновками, що невелика ціна споруди свідчить про її низьку якість та короткий термін експлуатації. Пояснюється низька вартість невеликою витратою будівельних матеріалів, використанням обмеженої кількості спецтехніки, а також використанням сучасних будівельних технологій.
 3. Без обмежень пір року – звести ангар за потреби можна, як і влітку, так і взимку. Погодні умови ніяк не вплинуть на термін експлуатації та якість монтажу.
 4. Універсальність. Невелика вага зведеної споруди надає унікальну можливість швидкого монтажу та розміщення на будь-якому ґрунті та у будь-якій місцевості. Неодмінно порадує і той факт, що модернізований ангар з невеликими фінансовими і тимчасовими витратами можна легко перепрофілювати в приміщення менших або більших розмірів, що часто необхідно у виробництві.
 5. Маневреність. Для когось така можливість видасться не реальною, і вони спробують її спростувати. Але насправді сучасні ангари руками досвідчених майстрів швидко демонтуються та успішно встановлюються знову на новому місці без деформацій із збереженням колишніх експлуатаційних властивостей.

Дані споруди можна використовувати абсолютно в різних сферах з різними завданнями: як паркінг, торговельні зали; складу; у сільськогосподарських потребах, як промислові об’єкти, автомийки та автосервіси, холодильні комплекси.

Компанія «Гефест-М» пропонує виготовлення ангарів в Києві недорого та якісно, ​​з довгим експлуатаційним періодом. Залежно від потреб Вашого виробництва ми зробимо будівництво наступних типів ангарів:

 • ангар (склад) прямостінний;
 • ангар (склад) шатровий;
 • ангар (склад) арочний;
 • полігонального типу

Столиця України пропонує своїм мешканцям широкий вибір будівельних компаній, але лише компанія «Гефест-М» Вам зможе гарантовано надати:

 • високоякісні будівельні матеріали;
 • кращі сучасні технології та обладнання;
 • високий професіоналізм та великий досвід бригади будівельників;
 • повний спектр послуг;
 • докладну консультативну допомогу;
 • створення спеціального проекту виготовлення конструкції;
 • доступну вартість усіх робіт.

Як ви могли помітити, сучасні ангари значно випереджають своїх опонентів. Тому ми рекомендуємо кожному розглянути та детально вивчити таку послугу, як виготовлення ангарів в Києві та за необхідності отримати детальну консультацію  компанії «Гефест-М», і можливо ми розпочнемо нашу співпрацю вже завтра.

Готові обговорити деталі
вашого проекту?

  додати файл проекту

  Ми гарантуємо,
  Ваші дані не будуть передані третім особам

  заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

   додати файл проекту

   Ми гарантуємо,
   Ваші дані не будуть передані третім особам