Стяжка будинку металевим каркасом
Стяжка будинку металевим каркасом

Стяжка будинку металевим каркасом – це один із найнадійніших способів надовго запобігти або призупинити руйнування стін та фундаменту. Тріщини – це не тільки косметичний дефект, а й серйозна проблема. Вони призводять до того, що розпадається фундамент, будова старіє, приходить в аварійний стан. І закладання щілин цементним розчином тут мало чим допоможе. Єдиний спосіб – це спочатку зафіксувати стіни, зробивши стяжку будинку металевим каркасом.

 

Причини руйнування будинків

Утворення тріщин фундаменту та стін – це дуже небезпечний процес, який може мати безліч різних причин. Їх краще з’ясувати, перед тим як займатися усуненням наслідків. У яких випадках потрібна стяжка будинку металевим каркасом? Ось приклади факторів, що ведуть до руйнування будівлі:

 • Недотримання будівельних технологій та норм (недостатня вологість цегли, що використовуються в кладці, погана якість та мала кількість цементного розчину);
 • Природний процес усадки ґрунту під будівлею та навколо нього;
 • Наявність у безпосередній близькості ґрунтових вод;
 • Неправильно спроектований фундамент, який не витримує ваги будівлі;
 • Надбудова додаткового поверху, на вагу якого не розраховані несучі стіни та фундамент;
 • Зведення прибудови, що примикає впритул до основної будівлі. Відбувається усадка нової будови, що сприяє руйнуванню старої.

Від того, чим викликано утворення тріщин, залежатиме спосіб їх усунення та запобігання. Можливо, спочатку варто зайнятися фундаментом та вимощенням, а потім зробити стяжку будинку металевим каркасом.

 

Як зробити стяжку будинку

Стяжка будинку металевим каркасом не тільки посилює стіни, не дає тріщинам розширюватися, а й загалом підвищує жорсткість будівлі, її стійкість до зовнішніх впливів. Тому фахівці рекомендують робити її заздалегідь і не чекати на перші ознаки руйнування в таких випадках:

 • При утепленні будівлі зовні будь-якими матеріалами;
 • Оздоблення стін сайдингом;
 • Розширення або перенесення дверних та віконних отворів;
 • Зведення прибудови;
 • Капітальний ремонт та заміна покрівлі.

Робити стяжку будинку металевим каркасом можна незалежно від матеріалу, з якого зведені його стіни (цегла, газобетон, піноблок, шлакоблок тощо). Стяжка складається з одного (верхнього), двох та більш горизонтальних поясів. Кількість їх залежить від висоти будівлі та ступеня її пошкодження. По кутах будинку встановлюються міцні металеві кутники. На них наварюється товста сталева арматура, яка послідовно без перекосів стягується гайками. Можна попередньо проштробити в стінах пази, в яких буде розміщено арматуру. Штроби після заповнюються штукатуркою і стають майже непомітними. Для виготовлення металевого каркаса крім кутника та арматури використовується сталева смуга або швелер. Коли стяжка будинку металевим каркасом завершена, починають косметичний ремонт фасаду. Тріщини зачищають та заповнюють цементним розчином. Штукатурку для міцності можна армувати металевою сіткою.

 

Де замовити стяжку будинку

Можна зробити стяжку будинку металевим каркасом власними силами. Це можливо в тому випадку, якщо ви маєте інженерні знання, навички зварювальних та інших робіт, зможете правильно розрахувати всі необхідні елементи конструкції, їх розміри та необхідну міцність. Якщо ви не впевнені у своїх знаннях та вміннях, краще звернутися до майстрів, які мають відповідний досвід. Фахівці компанії «Гефест М» завжди зможуть у цьому допомогти, а також виконають інші види ремонтних робіт. Стяжка будинку металевим каркасом буде зроблена якісно, ​​професійно та за розумну ціну.

Зателефонуйте, вказаним на сайті компанії, або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. До вас приїде майстер-замірник та заздалегідь розрахує вартість робіт. Всі елементи конструкції будуть доставлені на місце транспортом компанії та змонтовані в заздалегідь визначений день.

Готові обговорити деталі
вашого проекту?

  додати файл проекту

  Ми гарантуємо,
  Ваші дані не будуть передані третім особам

  заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

   додати файл проекту

   Ми гарантуємо,
   Ваші дані не будуть передані третім особам