Розпашні ворота
Розпашні ворота
Завантажити ще

Ми завжди на зв’язку та працюємо для Вас!

Оформити замовлення можна за телефонами +38 (068) 94 64 908, +38 (066) 127 62 17 або електронною поштою, вказаною в розділі Контакти.

Якщо ви зайнялися огорожею прилеглої території біля вашого заміського будинку, офісу або інших приміщень, то, безумовно, зіткнетеся з таким питанням, як вибір та встановлення воріт. Ви можете вибрати ворота з різних матеріалів, але не варто забувати і про те, що ставляться такі вироби не на один рік, а відповідно повинні прослужити довго без додаткового обслуговування. У такому випадку найкраще віддати перевагу розпашним воротам, виконаним з металу, така конструкція буде надійна і прослужить вам дуже тривалий час.

Якщо ви віддаєте перевагу кованим розпашним воротам, то повинні знати, що вони мають великі переваги перед іншими виробами завдяки:

 •         міцної металевої конструкції;
 •         забезпечення надійного захисту території;
 •         стійкості до дії довкілля;
 •         надання благородного зовнішнього вигляду всієї території;
 •         відмінного поєднання з іншими матеріалами.

Насправді перераховувати всі переваги і плюси воріт можна дуже довго, а якщо ви не можете самостійно визначитися з вибором виробу, можете проконсультуватися з нашими фахівцями. Фахівці компанії «Гефест-М» нададуть вам кваліфіковану допомогу та допоможуть скласти абсолютно індивідуальний ескіз, або запропонують ескізи вже виконаних раніше проектів.

Ми можемо запропонувати вам різні варіанти розпашних воріт, наприклад:

 •         двостулкові;
 •         одностулкові;
 •         з хвірткою або без неї;
 •         з електроприводом та без нього.

А завдяки ковалям, які вручну виготовляють ковані елементи, якими можна прикрасити ваші ворота і надати їм аристократичного зовнішнього вигляду, ви можете зробити абсолютно неповторний виріб. Іноді дивлячись на бездоганні ковані деталі, які часто навіть надають будь-якій конструкції казкового вигляду, навіть складно повірити, що вони були виконані людськими руками. Ви можете замовити для прикраси воріт ковані квіти, листочки, хитромудрі ажурні візерунки та ще багато інших елементів. А якщо майстер виконуватиме замовлення за вашим персональним ескізом, можете бути впевнені, що отримаєте повністю ексклюзивний виріб неймовірної краси. Навряд чи після цього біля вашої брами зможе спокійно пройти хоч одна людина, не залюбувавшись благородством і красою такого виробу.

Спеціалісти компанії «Гефест-М» – справжні професіонали у своїй справі, які знають найменші нюанси в роботі з металевими конструкціями. Звернувшись до нас, ви неодмінно залишитеся задоволеними, оскільки зможете отримати не тільки надійний захист для своєї ділянки, але ще й приголомшливу прикрасу для території та будинку в цілому.

Компанія «Гефест-М» гарантує всім своїм клієнтам:

 •         якісні вироби;
 •         виконання робіт у встановлений термін;
 •         допомога кваліфікованих спеціалістів;
 •         ексклюзивні варіанти воріт;
 •         різну цінову політику.

Ми допоможемо вам визначитися з найкращим варіантом доступних розпашних воріт конкретно для вашої території. Адже дуже важливо, щоб ворота були не тільки надійні та красиві самі по собі, а щоб ще вони відмінно могли вписатися в загальний стиль вашої огорожі та будинку. Наші працівники обов’язково врахують усі побажання кожного замовника, тому ви отримаєте чудовий та якісний виріб, а також чудове враження про нашу співпрацю.

заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

  додати файл проекту

  Ми гарантуємо,
  Ваші дані не будуть передані третім особам