Сходи • Поручні
Сходи • Поручні
Завантажити ще

Якщо у вашому будинку більше одного поверху, то вас обов’язково зацікавлять ковані сходи – особливі та дуже практичні прикраси інтер’єру. Вони не лише служать для переходу з одного поверху на інший, а й можуть стати тією віссю, навколо якої будується, якій підпорядковується весь простір будинку, його неповторний характер та стиль. Ковані сходи можуть бути дуже різними: помпезні та широкі маршові сходи для солідного особняка або, навпаки, вузька гвинтова, яка цілком підійде навіть для невеликого приміщення з невисокою стелею. Ковані сходи, на перший погляд, мають бути важкими, адже вони виготовлені із металу. Насправді, це не так. Напівпрозора конструкція пропускає світло, її витонченість та ажурність «полегшують» інтер’єр.

Наші талановиті дизайнери створюють прекрасні ескізи та ексклюзивні проекти, що враховують архітектуру будинку, стилістику інтер’єру та естетичні уподобання людей, які живуть у ньому. Майстри ручного кування здатні передати в застиглому металі фактуру та пластику живих рослин, строгість та лаконічність ліній геометричного орнаменту. Ковані сходи зручні, довговічні та просто гідні Вашого милування.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЕРИЛ У КИЄВІ

Поручні – це конструкції, призначені для надання безпеки та зручності під час пересування сходами. Хоч і основна функція поручнів – захисна, але в сучасному світі додатково на них покладається і естетична функція. Іноді такі огорожі можна порівняти з витвором мистецтва. Компанія «Гефест-М» у свою чергу давно навчилася поєднувати красу та безпеку, тому без зайвих роздумів та побоювань Ви можете замовити виготовлення перил в Києві саме у нас.

Без цих конструкцій складно уявити сходові марші багатоповерхових будинків, у яких, на превеликий жаль, ми часто спостерігаємо непридатні для використання опори. Встановлювати першосортні вироби у своєму житлі, які прослужать недовгий термін – це марнування часу, сил і даремно витрачені кошти. До питання своєї та безпеки своїх близьких необхідно підходити з підвищеною відповідальністю. Виготовлення перил – це тонкий і дуже кропіткий процес, який потребує граничної уваги, не тільки у виборі матеріалу, а й у розробці окремих елементів конструкції. Неякісно виконані вироби або не сумлінний монтаж перил, зрештою, може призвести до незворотних наслідків. Щоб не наражати себе на небезпеку необхідно звертатися до професіоналів. У нас Ви зможете знайти не тільки високу якість, професіоналізм та доступну вартість. Нами всі вироби до найменших деталей виконуються з відмінним смаком, тому Ви можете забути не тільки про занепокоєння, про надійність і практичність конструкцій, але і насолоджуватися зовнішнім виглядом готового виробу.

Матеріали на будівельному ринку можна знайти за п’ять хвилин, але слід розуміти, що не всі вони високої якості та відповідають встановленій ціні. Набагато краще звернутися до перевіреної компанії «Гефест-М», яка має величезний стаж роботи за плечима та гарантує своїм клієнтам обслуговування європейської якості. У нас клієнти отримують детальну консультацію з усіх питань. Якщо йдеться про довговічність опори, ми радимо звернути увагу на вироби з металу. Знову в моду увійшли ковані поручні, які відрізняються не лише своєю механічною міцністю та зносостійкістю, але й мають масу естетичних переваг. Такі вироби надають будь-якому інтер’єру вишуканості, розкішності. Пластичність металу під впливом високих температур разом із умілими руками наших майстрів дозволяють створювати найскладніші художні форми. Ковані вироби гармоніюватимуть з інтер’єром, виконаним у класичному стилі, і відмінно підійдуть для любителів мінімалістичного стилю, додадуть приміщенню легкості та легкості. Ми пропонуємо розглянути варіант установки кованих конструкцій не тільки всередині приміщення, але і на балконах, лоджіях, оглядових майданчиках для прикраси загального виду споруди.

Відмінним варіантом для огородження павільйонів, офісних приміщень, торгових залів стануть перила зі склом у Києві. Скло і хром – це практичний і незвичайний симбіоз, в якому перше грає переважно декоративну роль, а друге надає надійну опору. Скляні вставки додадуть приміщенню глибини, візуально допоможуть розширити простір у приміщенні, і заповнять кімнату додатковим світлом. Дані вироби давно стали частиною наймодніших стилів, таких як модерн і хай-тек, і повсюдно встановлюються в приватних котеджах, двоповерхових квартирах, на балконах і терасах. скла досить надійні, і можна не переживати за їхню механічну міцність. Для виготовлення використовується гартоване скло, яке набагато міцніше звичайного, і може витримати високі силові навантаження.

Сучасні технології, які ми застосовуємо у своїй роботі, дають можливість нашим клієнтам замовити перила в Києві на будь-який смак, не обмежуючи себе у фантазії. Скориставшись нашими послугами, Ви можете бути впевненими як вся продукція, відповідальність, професіоналізм і пунктуальність наших фахівців.

заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

    додати файл проекту

    Ми гарантуємо,
    Ваші дані не будуть передані третім особам