Мангали • Гойдалки
Мангали • Гойдалки
Завантажити ще

Кожен власник заміського будинку мріє про гарний ландшафтний дизайн. Квітучий сад, акуратні зелені галявини та запашні клумби можна чудово доповнити зручною зоною відпочинку, де розміститься столик для пікніка та кований мангал. Тут можна затишно посидіти з друзями та приготувати ароматний шашлик.

Справжній кований мангал – це не просто залізна скринька на ніжках. У його конструкції ви знайдете масу корисних пристроїв та дрібниць. Це може бути підставка для посуду, дровниця, дах, який захистить гаряче вугілля від раптового дощу. Він міцний і довговічний.

Ковані мангали бувають легкими та ажурними, їх зручно переносити та поставити у будь-якому місці, а якщо конструкція розбірна, то й взяти із собою у поїздку за місто. Стаціонарні ковані мангали мають на ділянці своє певне раз і назавжди місце. Їх можна порівняти зі справжніми кам’яними осередками, де зручно готувати не лише шашлик, а й гриль, барбекю. Оброблені витонченими кованими елементами ручної роботи, вони стануть окрасою вашої присадибної ділянки, предметом гордості та місцем приємного відпочинку для всієї родини.

заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

    додати файл проекту

    Ми гарантуємо,
    Ваші дані не будуть передані третім особам