Гратчасті двері
Гратчасті двері

Якщо ви є шанувальником металодекору, який не тільки приємно порадує око, а ще й захистить ваше житло від небажаних візитерів, вас обов’язково зацікавлять ґратчасті двері. На перший погляд може здатися, що це не така вже й потрібна деталь у вашому будинку чи офісі, проте, як показує багаторічна практика, захищати потрібно не тільки вікна та вхідні двері. Іноді необхідно обмежити доступ до технічних проходів, коридорних, балконних або тамбурних дверних отворів, а в деяких випадках і на сходові клітини або в різні сховища. Встановлювати в таких місцях броньовані двері буде досить незручним та не зовсім вірним рішенням. А ось ковані або зварні перегородки та ґратчасті двері з металу в даному випадку будуть дуже доречними.

Ковані ґратчасті двері забезпечать приміщенню дуже надійний захист, крім того, вони не обмежуватимуть доступ достатньої кількості світла та повітря. Перегородки і решітчасті двері можуть мати абсолютно різну форму, і відрізнятися за типами відкривання, крім того на них можна встановлювати абсолютно різні замки. Малюнок на таких дверях може мати різну форму та орнамент або навіть ажурні деталі. Наші майстри прикрасять двері або перегородки кованими елементами, виконаними виключно вручну та мають звичайну або неповторну форму. Компанія «Гефест-М» запропонує вам безліч варіантів гратчастих дверей або перегородок. Наші співробітники допоможуть вам визначитися з найкращою моделлю в залежності від того, в якому приміщенні ви плануєте проводити установку. 

Ми надамо вашій увазі різні ескізи або виконаємо абсолютно унікальні гратчасті двері за вашим замовленням. Залежно від технології виготовлення наша продукція може відрізнятися за своєю вартістю, проте, незалежно від того, який ви виберете варіант, можете бути впевнені, що все буде зроблено якісно та надійно. Ковані вироби довговічні, вони додадуть будь-якому приміщенню чудового вигляду і можуть стати справжньою прикрасою. Але все ж таки головна їхня роль полягає в обмеженні несанкціонованих доступів у ваше житло або інші приміщення. Злодії рідко наважуються відчиняти такі двері, оскільки для цього знадобляться певні зусилля та час, за який вони можуть бути помічені сусідами, перехожими чи іншими свідками. 

Компанія «Гефест-М» має відмінну репутацію, тому замовляючи доступні ґратчасті двері у нас ви отримаєте відмінний сервіс та високу якість. Ми професіонали у своїй справі, тому легко знайдемо підхід навіть до найвибагливішого клієнта і зможемо задовольнити всі його побажання!

заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

    додати файл проекту

    Ми гарантуємо,
    Ваші дані не будуть передані третім особам