Виносні майданчики
Виносні майданчики

Якщо ваш бізнес пов’язаний з капітальним будівництвом, різноманітними оздоблювальними роботами фасадів, то ви зможете оцінити виносні майданчики Київ, Ірпінь – будівельне обладнання, яке пропонує своїм клієнтам компанія «Гефест М» по всій Україні. Незамінний та надійний допоміжний засіб – виносний майданчик – у зоні висотних робіт допоможе вам оптимізувати витрати сил та засобів на подачу, переміщення та короткочасне зберігання необхідних будматеріалів.

 

Призначення та характеристики виносних будівельних майданчиків

За допомогою баштового крана на будівництві сучасних висотних будівель підйом вантажів зручно здійснювати лише на дах (або верхнє перекриття) споруди. Якщо роботи ведуться на проміжних рівнях, це може бути складним завданням. Виносний будівельний майданчик у такому разі може стати цілком реальною практичною допомогою під час підйому різних вантажів. Він доставляється на об’єкт у розібраному стані, компактно запакований. Для його монтажу на потрібній висоті необхідний підйомний кран. Виносний майданчик збирається на землі, а потім встановлюється між перекриттями будови і надійно фіксується в отворі спеціальними телескопічними стійками врозпір.

Виносний майданчик Київ, Ірпінь є простою і надійною консольною системою. Його основа – це жорсткий каркас зі швелера та сталевого кутника, на якому кріпиться підлога з дерева або рифленого металу. Для безпеки працівників частина платформи, що виступає за край будівлі, в обов’язковому порядку забезпечена огорожею зі сталевої труби квадратного перерізу. Виносні будівельні майданчики проектуються виходячи з запланованих навантажень з урахуванням максимального запасу міцності при повному завантаженні. Матеріали для виготовлення за своїми властивостями повинні відповідати необхідним конструкторським характеристикам (міцність на згин, на кручення і т. п.).

В компанії «Гефест М» можна замовити виносні майданчики Київ, Ірпінь розміром 5600*2500 мм та масою 950 кг. Їхня нормативна вантажопідйомність при рівномірному розподілі маси становить до 2,5 т. Доставка можлива в Київ, Ірпінь та по всій Україні.

 

Критерії вибору

Виносні будівельні майданчики призначені для роботи на висоті, тому не варто ризикувати людським життям і купувати кустарні вироби за заниженими цінами. Устаткування, що пропонує компанія «Гефест М», збирається з комплектуючих від провідних заводів-виробників вантажопідйомних систем. Кожен виріб пройшов строгу перевірку, має сертифікат якості та всі необхідні документи, що підтверджують його надійність, відповідність нормам, технологічним вимогам.

Надійний та безпечний виносний майданчик Київ, Ірпінь – це збіг кількох важливих факторів:

 • кваліфіковані розрахунки під час проектування. В конструкції майданчика має бути закладено запас міцності. Навантаження при розрахунках приймаються набагато вище за допустимі при експлуатації, що дозволяє виключити можливість поломки, пошкодження окремих елементів або всієї системи. Перевищувати вантажопідйомність, встановлену під час випробувань та зазначену в технічній документації, абсолютно неприпустимо;
 • якісний метал. Завод-виробник використовує при виробництві сортовий прокат, що пройшов багаторазові перевірки на відповідність стандартам. Контролюється також якість зварних швів, різьбових з’єднань окремих елементів. Шлюб має бути повністю виключений;
 • кваліфіковане виготовлення та професійне складання. На всіх стадіях виробництва використовується найсучасніше високотехнологічне обладнання, якісні витратні матеріали та оснащення. Здійснюється постійний жорсткий контроль за дотриманням технології, відповідності розрахункових розмірів та інших параметрів, що виключає можливість браку.

 

Вигідна пропозиція від «Гефест М»

Ми безпосередньо співпрацюємо з провідними виробниками вантажопідйомного обладнання. Виносний майданчик Київ, Ірпінь, замовлений у компанії «Гефест М» – це гарантія надійності, якості та безпеки. Вся продукція пройшла заводські випробування та відповідає сучасним технічним стандартам. Зв’яжіться з нашими фахівцями та отримайте кваліфіковану консультацію з питань, що Вас цікавлять. Постачання обладнання по всій Україні здійснюються в короткий термін і за найприйнятнішою ціною.

Готові обговорити деталі
вашого проекту?

  додати файл проекту

  Ми гарантуємо,
  Ваші дані не будуть передані третім особам

  заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

   додати файл проекту

   Ми гарантуємо,
   Ваші дані не будуть передані третім особам