Будівництво будинків, котеджів
Будівництво будинків, котеджів

Зважившись на будівництво будинку, офісу або іншого приміщення, ви безумовно вже уявляєте, як в завершенні всіх робіт отримаєте будинок або офіс своєї мрії. Однак потрібно розуміти всю серйозність задуманого проекту, адже у будівництві важливі не лише точні розрахунки, а й правильно вибрані матеріали та технології. На жаль, якщо ви наймете на роботу самоучок або недобросовісних будівельників, крім того, що вони не зможуть правильно розробити проект, то ще й вкрадуть будівельні матеріали, внаслідок чого ваше приміщення буде неміцним і неякісним. Надалі в такому котеджі чи офісі буде не тільки не комфортно, але ще й небезпечно.

Незалежно від того чи відбуватиметься будівництво вашого першого будинку чи ви вже в цій справі не новачок, швидше за все ви захочете отримати позитивний результат. Відповідно, потрібно підійти до вибору фахівців дуже серйозно, адже саме від них все і залежатиме. Якщо ви звернетеся до нашої компанії, то точно не будете розчаровані, оскільки компанія «Гефест-М» має багаторічний досвід у цій сфері діяльності. Ми швидко та якісно виконаємо будівництво будинків, котеджів та інших приміщень під ключ. З нами вам не доведеться витрачати свої нерви і вкладати фінанси в різні переробки та доробки.

З компанією «Гефест-М» ви:

 • заощадите час;
 • працюватимете виключно з кваліфікованими фахівцями;
 • ваші гроші підуть тільки за призначенням;
 • зможете уникнути крадіжки будівельного матеріалу;
 • отримайте будинок своєї мрії точно у встановлений термін.

Зі свого боку ми гарантуємо сумлінне виконання робіт, але є такі фактори, які від нас не залежать. Наприклад, деяким будівельним роботам можуть перешкодити погодні умови або постачальники затримають матеріали, але навіть незважаючи на ці фактори ми робитимемо все можливе, що вкластися в обумовлені терміни. Наші фахівці можуть виконувати роботи будь-якої складності за останніми технологіями. Незважаючи на те, що регулярно розробляються новітні технології будівництва та ринок поповнюється новими матеріалами, наші працівники завжди в курсі цих подій. Компанія “Гефест-М” обов’язково регулярно відправляє своїх співробітників на курси підвищення кваліфікації.

Завдяки тому, що ми виконуємо абсолютно всі види робіт, незалежно від їх складності, будь-який замовник отримує будинок або інше приміщення від самого проекту і аж до розміщення меблів. Наші дизайнери допоможуть вам не лише розробити архітектурний дизайн, а й дизайн інтер’єру та навіть ландшафту. Адже дуже важливо, коли такі фахівці знаходяться в одній компанії і вам не доводиться витрачати час на біганину з різних фірм та узгодження різних проектів з різними фахівцями. У нас ви отримаєте всі роботи з одних рук, а відповідно ваш будинок буде не просто надійним, а й гармонійним.

Наша компанія виконує такі роботи:

 • проектування приміщення;
 • адаптацію проекту та організацію всіх необхідних умов для будівництва;
 • будівництво фундаменту та зведення стін;
 • будівництво перекриттів та покрівлі;
 • утеплення фасаду та благоустрій прилеглої території.

Вже давно не секрет, що від фундаменту залежатиме якість приміщення в цілому, адже якщо порушити технології при його будівництві, то надалі можлива поява вогкості, тріщин та просадок. Але наші спеціалісти знають свою роботу досконало, тому при співпраці з нами ви зможете уникнути таких серйозних проблем. Під час будівництва працівники компанії «Гефест-М» запропонують вам сучасні та найбільш підходящі матеріали саме для вашого приміщення.

І одна з найважливіших деталей у завершенні всіх робіт – це чистота на ділянці та благоустрій території.

Ми можемо запропонувати вам:

 • виготовлення та встановлення огорож, у тому числі і кованих;
 • ворота, хвіртки, грати, навіси;
 • будівництво господарських будівель;
 • будову доріжок та міцних містків;
 • будівництво альтанок, мангалів, квіткарок та гойдалок;
 • декорування території кованими виробами будь-якої складності.

І це лише мала частина робіт, яку ви можете отримати у нашій компанії. Вислухавши всі ваші побажання, ми запропонуємо вам найоптимальніші варіанти їх реалізації та ексклюзивні проекти. З нами ви можете отримати не просто будівництво під ключ, а й неповторний будинок, котедж або офіс, а також акуратну територію, облаштовану за особистими ескізами.

«Гефест-М» – це надійність, краса, неперевершений смак та витриманість стилю, а також висока якість та професіоналізм!

Готові обговорити деталі
вашого проекту?

  додати файл проекту

  Ми гарантуємо,
  Ваші дані не будуть передані третім особам

  заповніть форму нижче щоб отримати детальний індивідуальний розрахунок вашого будівництва

   додати файл проекту

   Ми гарантуємо,
   Ваші дані не будуть передані третім особам