Правильне встановлення воріт. Рекомендації спеціалістів
24.01.2023 122

Як встановити ворота?
Як правильно встановити відкатні ворота?
Як правильно встановити розпашні ворота?

На ці та інші запитання ви знайдете відповіді в цій статті.

Встановлення воріт – справа не з легких, адже конструкція габаритна, тому організувати процес самостійно від початку до кінця складно. Безсумнівно, ця справа вимагає помічника, а з рекомендаціями досвідчених професіоналів ТОВ “Гефест-М” – це більш ніж реально.

Почнемо, мабуть, із згадки, які існують види воріт. Існують розпашні, відкатні ворота для огорожі та гаражні ворота для гаража, які відкриваються, відповідно, за принципом двері, методом зміщення конструкції уздовж паркану або підйому вгору. Види відрізняються вагою, складністю монтажу, вартістю, зовнішнім виглядом. Кожен клієнт, виходячи з потреби, площі, що відкривається, виділеного бюджету на покупку, переваг щодо форми, кольору, структури будівлі та зовнішньої естетики вибирає бажаний варіант.

Розглянемо покроковий процес монтажу на прикладі секційних металевих воріт, адже ми, ТОВ “Гефест-М” є компанією, що займається продажем сучасних парканів. Ця категорія товарів користується великим попитом. Скажу відверто, відкатні ворота встановити набагато складніше, тому що у них більше елементів конфігурації і більш складна конструкція будівлі, в чому ви можете самі переконатися нижче.

ЕТАПИ МОНТАЖУ РОЗПАШНИХ ВОРІТ: ПРОСТІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Починається процес в обох випадках однаково – підготовка грунту, яка передбачає очищення території від сміття, рослинності і вирівнювання по середині, щоб надалі скласти основу майбутньої огорожі.

Найчастіше розпашні ворота монтують шляхом бетонування стовпів, тому що спосіб більш простий і надійний. Для цього дотримуйтесь інструкції:

1. Після точної розмітки вручну або за допомогою спеціального бура викопайте дві ями під стовпи глибиною 50 см.
2. Встановіть одну частину конструкції, потім іншу, вирівнявши і затягнувши до рівності болти на стійках.
3. Забетонувати стовпи в ями бетонним розчином з цементу, піску і гравію.
4. Встановіть ручку із замикаючою планкою, щоб забезпечити конфіденційність зони, що замикається.
5. Встановіть стулку внизу конструкції на обидві половини для стійкості вихідної групи та запобігання відкриванню на відстань більше 90 градусів.

МОНТАЖ ВІДКАТНИХ ВОРІТ:

Правильний монтаж відкатних воріт

Щоб ознайомитися з різноманітністю монтажу відкатних воріт, розглянемо альтернативу – анкерні пластини. Складність не в основі, а в тому, що багато компонентів і можна легко заплутатися в порядку встановлення. Для цього необхідно заздалегідь підготувати бетонну основу, забетонувати не стовпи, як у попередньому варіанті, а весь каркас по лінії огорожі в ширину воріт на заздалегідь вирівняній ділянці, і дати основі висохнути. кілька днів. Далі приступайте до встановлення відкатних воріт.

Етапи монтажу відкатних воріт:

1. Свердлом зробіть отвори під анкери в комплекті та закріпіть їх гайками разом з опорними стійками.
2. Закріпіть у землі мегарельсу, яка буде основою конструкції.
3. Встановіть ролики для подальшого плавного відкривання та закривання.
4. Закріпіть уловлювач для плавного і безшумного підйому основної частини конструкції при закритті.
5. Далі приступаємо до монтажу обмежувальних роликів.
6. Встановити основну частину будівельного рівня.
7. Вставте заглушки в отвори, щоб запобігти потраплянню вологи всередину колонки.
8. Встановіть латунний сердечник з ручкою та замком.
9. Додатковим моментом є кріплення автоматики, якщо вона є. Пристрій кріпиться зсередини болтами і забезпечує автоматичне, тобто комфортне використання, адже робота конструкції здійснюється з пульта. Крім того, потрібно полагодити датчики руху.

У цій статті ми познайомили вас з етапами правильного монтажу воріт з різним цоколем і способом відкривання, що, сподіваємося, допомогло вам заощадити на установці. Відео огляд можна переглянути на сторінці товару.
Встановіть, пофарбуйте і насолоджуйтеся вибором.

Стаття була корисною? Пишіть коментарі!
Рекомендуйте Вашим друзям!